Barva? Jasně, umíme.

31.01.2018 10:39

Máme teď v dílně 1166 volných, nenalakovaných rámů. Víte jakou barvu budou mít? Bílých uděláme 268, černých 199, zelených 103, reflexních žlutých 99, červených 98, ale taky 17 hnědých nebo 9 šedých a 42 růžových. Proč? Protože jste to tak odhlasovali v anketě o nejoblíbenější barvu koloběžky. Mj. v anketě bylo celkem 18 barev, včetně možnosti hlasovat pro jinou barvu, která v anketě nebyla (20 hlasů) a možnost dát hlas kombinaci barev (32 hlasů)

A teď popravdě. Tolik nenalakovaných rámů nemáme (i když?), ale pokud si to budete přát, můžeme dát vaší koloběžce barvu podle vašeho výběru. Mrkněte do fotogalerie.

Zpět

Fotogalerie: Barva? Jasně, umíme.

/album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-friend-cerna-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-friend-cerna-1-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-kbike-k5-stribrno-cerna-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-friend-modro-bila-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-friend-modro-bila-1-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-mibo-malaga-transparentni-lak-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-mibo-malaga-transparentni-lak-1-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-friend-oranzovo-cerna-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-friend-oranzovo-cerna-1-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-friend-temne-modra-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-friend-temne-modra-1-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-mibo-mastr-zeleno-ruzova-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-mibo-mastr-zeleno-ruzova-1-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-friend-zelena-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-friend-zelena-1-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-mibo-mast-reflexni-oranzova-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-friend-airbrush-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-friend-airbrush-1-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-mibo-mastr-zeleno-bila-jpg/ /album/fotogalerie-barva-jasne-umime/kolobezka-mibo-mastr-zeleno-bila-1-jpg/