Freestylové koloběžky Maui and Sons v nabídce našeho obchodu

02.05.2014 16:53

Je to jako pohádka. V roce 1980 se tři mladí surfaři z Jižní Kalifornie snažili učinit rozhodnutí o tom, co si počít s vlastními životy. Rozhodli se založit firmu na sušenky, kterou pojmenovali Maui’s Chocolate Chip Cookies. Jejich malé podnikání nemělo dlouhého trvání. Když připálili první várku sušenek zjistili, že na nebi gastronomickém jejich hvězda nezazáří. K údivu všech se pustili na led ještě tenčí, na led navrhování módních doplňků a oblečení pro surfing. Snad se v tu dobu na módní scéně výrazně ochladilo a led nebyl až tak tenký, jak si všichni mysleli,  snad se kluci v divokých a rozbouřených vodách módy naučili plavat. Jejich snažení na každý pád přineslo ovoce a móda Maui and Sons se stala hitem. Vavříny úspěchu na jejich hlavách po tomto úspěchu neuvadly, a když zkusili směřovat své úsilí směrem k sufovým prknům a longboardům, tak naopak ještě víc zezelenaly prý i zezlátly. S jídlem roste chuť a úspěch je jak návyková droga. Důkazem budiž rozšíření aktivit o freestyle koloběžky, které jsou zatím posledním přírůstkem do portfolia společnosti Maui and Sons. A jak dopadla první spálená sušenka? Co tě nezabije, to tě posílí a neúspěchy je třeba si čas od času připomínat. První podnikatelský počin kaliforňanů v podobě spálené sušenky se stal inspirací pro logo Maui and Sons.

Protože máme rádi podobné příběhy, zařadili jsme freestyle koloběžky Maui and Sons do nabídky našeho obchodu. Vyberou si jak jezdci začínající (model Twister), tak jezdci, co už mají nějaký ten boardslide za sebou (modely Shredder a Predator). Přijďte omrknout „spálenou sušenku“ a pokud se vám zalíbí natolik, že si některý z jejich modelů odvezete domů, nekoupíte jen koloběžku, ale taky kus jejich příběhu.

Těšíme se na vás.

IaP

Koloběžky pro dospělé

Zpět

Fotogalerie: Freestylové koloběžky Maui and Sons v nabídce našeho obchodu

/album/fotogalerie-freestylove-kolobezky-maui-and-sons-v-nabidce-naseho-obchodu/kolobezka-maui-predator-red1-jpg2/ /album/fotogalerie-freestylove-kolobezky-maui-and-sons-v-nabidce-naseho-obchodu/kolobezka-maui-predator-red2-jpg1/ /album/fotogalerie-freestylove-kolobezky-maui-and-sons-v-nabidce-naseho-obchodu/kolobezka-maui-predator-red4-jpg1/ /album/fotogalerie-freestylove-kolobezky-maui-and-sons-v-nabidce-naseho-obchodu/kolobezka-maui-predator-red3-jpg1/ /album/fotogalerie-freestylove-kolobezky-maui-and-sons-v-nabidce-naseho-obchodu/maui-predator1-png2/ /album/fotogalerie-freestylove-kolobezky-maui-and-sons-v-nabidce-naseho-obchodu/kolobezka-maui-predator-blue5-jpg1/ /album/fotogalerie-freestylove-kolobezky-maui-and-sons-v-nabidce-naseho-obchodu/kolobezka-maui-predator-blue4-jpg1/ /album/fotogalerie-freestylove-kolobezky-maui-and-sons-v-nabidce-naseho-obchodu/kolobezka-maui-predator-blue3-jpg1/ /album/fotogalerie-freestylove-kolobezky-maui-and-sons-v-nabidce-naseho-obchodu/maui-shredder-l-behjul-s-png2/ /album/fotogalerie-freestylove-kolobezky-maui-and-sons-v-nabidce-naseho-obchodu/clim-thumb-xxl-maui-and-sons-freestyle-kolobezka-cerna-04469-png1/