Jaké koloběžkové akce nás čekají v tomto týdnu?

15.04.2013 00:01

Milí koloběžkáři a kamarádi.

Pro ty, kteří neznají kalendář koloběžkových akcí na rok 2013 a připomenutí pro ty, kteří ho znají, ale potřebují si ho ujasnit, uvádíme, že v následujícím týdnu, tj. od 15. do 21. dubna 2013 se uskuteční následující koloběžkové akce:

Spring Scooter Classic – Tour Morava (19. – 21. dubna 2013, Moravská Třebová) – etapový závod volně navazující na akci Spring Scooter Classic – Tour Čechy. Závod, nebo lépe koloběžkové putování, je rozděleno na tři etapy: Moravská Třebová – Brno (95 km), Brno – Lipník nad Bečvou (150 km) a Lipník nad Bečvou - Moravská Třebová (88 km). Celková délka celého závodu je 333 km. Startovné se neplatí. Je však nutné počítat s náklady na ubytování a stravování. Více informací naleznete zde. Pro představu, info o proběhlé akci Spring Scooter Classic – Tour Čechy naleznete zde.

https://www.ceskykolobeh.cz/image/blog/images/800x600/4/jpg/50_133_511d09bfd84fa_sn__mek1.jpg

Z kopca do kopca (20. dubna 2013, Vrbice) – rodinná akce zastřešená firmou YEDOO. Koloběžky Yedoo budou pro všechny věkové kategorie k zapůjčení na místě zdarma. Potřebovat budete pouze zálohu ve výši 200 Kč a doklad totožnosti. Zkušený tým Yedoo vám doporučí ten nejlepší stroj nejen pro závody, ale i pro jízdu mezi sklepy. :o)) Bližší informace o akci naleznete zde.

Bez pedálů – závod Kolem světa (20. dubna 2013, Františkovy Lázně) – závod povede na 10km dlouhém označeném okruhu po zpevněných komunikacích a parkových cestách. Závodníci si mohou vybrat, zda se chtějí zúčastnit závodu na 10  nebo 20 km (2x stejný okruh). Pro děti je připraven 4km dlouhý okruh po cestách bez automobilového provozu. Start i cíl bude umístěn na sportovním hřišti se šatnou a sprchou, kterou mohou účastníci bezplatně využít. Trasa závodu vás zavede kolem kempu Jadran k velkému rybníku Amerika a kolem areálu Miláno zpět na hřiště. Na "afterparty" pořádané hotelem Francis budete mít možnost opéct si svého prvního letošního buřtíka pod širým nebem, vyzkoušet různé modely koloběžek a popovídat si o nich s dalšími nadšenci. Kdo nebude mít dost sportování, může se zúčastnit závodu ve sprintu na dráze. Bližší informace o akci naleznete zde.

Přehled dalších akcí, včetně odkazů na webové stánky najdete tady.

Pokud jste se rozhodli se některé z akcí zúčastnit, přejeme příjemnou zábavu.

IaP

Zpět