Jakou značku koloběžek preferujete? - průběžný stav

17.08.2013 23:04

Milí koloběžkáři a kamarádi.

Zhruba půl roku na na našem webu visí anketa, kterou jsme chtěli zjistit, jakou značku koloběžek preferujete.

Jaká koloběžková značka u vás vede v oblíbenosti. Výsledky jsou jednoznačné. První tři místa patří výrobcům z České republiky a to v pořadí Kostka, K Bike, Mibo. Všechny tři značky se k dnešnímu dni chlubí více než 100 hlasy. První trojce navíc jasně dominuje hanušovická Kostka, která má s 294 hlasy pomalu tolik příznivců, jako všechny značky uvedené v naší anketě dohromady. Co můžeme z prozatímního výsledku vyčíst?

1. „Tři z pěti vydělaných dolarů patří reklamě“ - stará pravda, že povědomí o značce je přímo úměrné výši investovaných prostředků do reklamy a promo akcí.
2.  „Legendy žijí!“ – přestože značky K Bike a Mibo nedisponují takovým zázemím jako Kostka, jsou ve vás hluboko zakořeněny a o tyto koloběžky je u vás velký zájem.
3. „Česká republika N°1“ – koloběžky vyrobené v České republice se těší velké oblibě i v zahraničí. Právě z ciziny přišla spousta hlasů na konto „našich“ výrobců.
4. „Kolik firem na světě se s veškerou vážností věnuje výrobě koloběžek“ – na kategorie „Jiná značka“ kliklo 10 z vás. Pokud budete mít čas, napište nám, které značky koloběžek jste měli na mysli. BCS? KO-MR neboli koncept Mrázek? Tektoss? Homebuild?

Anketu uzavíráme 31. prosince 2013. Nakolik se do té doby změní současné pořadí?

IaP

Zpět