Koloběžka Crussis Active s vychytávkou od Oxela

22.06.2017 15:23

K tomuto spojení nás přiměly dotazy zákazníku. Spousta z nich pořizuje koloběžku proto, aby si urychlila ranní cestu do školky/školy. Jejich představa je postavit své dítě před sebe na stupátko a vyrazit. Jaká koloběžka je pro tento způsob dopravy vhodná? Podle nás žádná, protože žádná z kvalitních koloběžek nemá tak dlouhý a hlavně široký nášlap, na kterém bylo zaručeno pohodlí jak dítěte, tak dospělého. Popravdě nejde jen o prostor pro nohy, ale i brada dítěte blízko představce v nás nebudí velkou důvěru.

Na každý pád existuje firma Oxelo, která pro své skládací koloběžky vyrábí přehnutý kus hliníku s plastovým stupátkem. Tento se pak, světe div se, montuje na koloběžky Oxelo jen pomocí suchého zipu.

Foto: decathlon.cz

Pořídili jsme si tuto vychytávku a zkoušeli ji "napasovat" na různé typy koloběžek od různých výrobců. Nejlépe z tohoto našeho testování vyšla koloběžka Crussis Active. Má dostatečně široký a dlouhý nášlap, disponuje navíc odšroubovatelným krytem podlahy, pod který se dá stupátko založit a přišroubovat. Výsledek pak vypadá takto.

Foto: IaP Nistlerovi

Ne, že bychom změnili názor a rodičům tento způsob řešení horlivě doporučovali, řešení to ale je, i když na úkor pohodlí. Přece jen musíte pořád myslet na to, že máte v prostoru nohou něco navíc. Je to možná jen otázka zvyku.

Takto upravenou koloběžku si můžete vyzkoušet v našem skladu v ulici Smotlachova 582/2, Praha 4. :) IaP

 

Zpět

Fotogalerie: Koloběžka Crussis Active s vychytávkou od Oxela

/album/fotogalerie-kolobezka-crussis-active-s-vychytavkou-od-oxela/dscn7675-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-crussis-active-s-vychytavkou-od-oxela/dscn7677-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-crussis-active-s-vychytavkou-od-oxela/dscn7679-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-crussis-active-s-vychytavkou-od-oxela/dscn7680-jpg/