Koloběžka Friend – odpověď na některé otazníky

18.01.2015 16:07

Chceme nabídnout nový stroj postavený na základu legendy. Loni na jaře jsme proto přišli za Petrem Vavrušou s nápadem postavit K Bike na 16“ kola. Souhlasil za následujících podmínek:

1. Koloběžka, přestože vychází z K Biku, není K Bike.
2. Na přání Petra Vavruši jsme opustili od označení K8 a to pro možnost ponechat volnou řadu pro případné nové modely koloběžek K Bike.
3. Připravit pro Petra Vavrušu výkresovou dokumentaci nové koloběžky (vždyť jde jen o podlahu…), podle které budou vytvořeny první tři zkušební prototypy.
4. Nařezané a naohýbané železo bude z dílny K Bike, svařování, barva, nastrojení a montáž budeme zajišťovat my.

Přestože Friend není K Bike chceme, aby nesl jeho odkaz a to nejen v rámu. Stejně jako u K Biku bude roční produkce jen pár desítek kusů za rok. Koloběžku bude možné koupit pouze v našem skladu. V současné chvíli je svařeno 8 rámů, na dalších 20 rámů je připraveno železo. Zahájení prodeje plánujeme na přelom března a dubna a to představením úplně první a podle našich představ postavené a vybavené koloběžky. Cena, barva, výbava? Pokračování příště.

A ještě na závěr jedna důležitá věc. Friend rovná se přátelství. Bez toho bychom koloběžku nikdy nepostavili. Děkujeme do Zlína, Rožnova, Brna, Prahy, Zbraslavi a Hradce Králové.

Jestli si chcete koloběžku vyzkoušet, pište nebo volejte. Jeden z prototypů je k dispozici.

IaP

Zpět

Fotogalerie: Koloběžka Friend – odpověď na některé otazníky

/album/fotogalerie-kolobezka-friend-odpoved-na-nektere-otazniky/dscn1884-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-friend-odpoved-na-nektere-otazniky/dscn1887-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-friend-odpoved-na-nektere-otazniky/dscn1888-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-friend-odpoved-na-nektere-otazniky/dscn1889-jpg/ /album/fotogalerie-kolobezka-friend-odpoved-na-nektere-otazniky/dscn1853-jpg/ /album/fotogalerie-kolobezka-friend-odpoved-na-nektere-otazniky/dscn1859-jpg1/