Koloběžka K Bike K5 Kid Spider-boy, made for Pepino

09.05.2014 23:19

Není pochyb o tom, že největší dírou na trhu koloběžek (máme na mysli koloběžky klasické s nafukovacími koly) je nabídka koloběžek pro děti ve věku od cca 6 do 12 let.

V obchodech a na internetu narazíte na velké množství odrážedel, odstrkovadel a jiných „baby“ přibližovadel v různých barevných provedeních, která se vyrábí pro vaše malá batolata. Dospělý jedinec nemá (nebo s ohledem na velký výběr už má) problém vybrat si z obrovské nabídky koloběžek, které nabízí matadoři koloběžkového trhu MIBO, Kostka, Yedoo, aj.

A co děti? Mají si na čem hrát? Nebo spíš jezdit? Najít dětskou koloběžku klasického střihu, aby byla lehká, odolná, dobře vymyšlená, postavená a za rozumnou korunu? Podle nás splňuje tyto podmínky zlínský K Bike, resp. jeho závodní ká pětka. Váha okolo 6 kg, ideální světlost nášlapu, cena u výrobce do 4000,- Kč.

Stavebice K Bike K5 Kid Spider-boy (foto IaP)

Je tady však nepřehlédnutelné ALE. Garážová výroba má svou kapacitu okolo 250 koloběžek za rok. Sehnat kultovní K5 je malou životní výhrou. My jsme měli štěstí. Dostali jsme se k jednomu opuštěnému rámu koloběžky K Bike K5. Protože si myslíme, že K5 je právě tím strojem, který po malých úpravách nejlépe pasuje do dětských dlaní, rozhodli jsme se o nalezeného „sirotka“ postarat a dát mu nový kabát. Nejmenší z rodu Nistlerů ve velkém holduje hrdinovi jménem Spiderman. Nebylo proto těžké vymýšlet motiv, v jakém bude koloběžka postavena.

Koloběžka K Bike K5 Kid Spider Boy (foto Ibra Ibrahimovič)

Posbírali jsme v našem skladu vše, co koloběžka potřebuje. To co jsme u nás nenašli, to jsme dokoupili. Vybrali díly a součástky, které bylo potřeba opatřit barvou.  Na počítači jsme domysleli polepy a popisky. Výsledkem je koloběžka K Bike K5 Kid Spider-boy.

Na koloběžce K Bike K5 Spider-boy se podíleli a naše poděkování patří panu Janovi Kolářovi za polepy, lakovně pana Žalského a za fotky Ibrovi Ibrahimovičovi.

Našemu Pepínovi přejeme vše nejlepší k jeho 5-tým narozeninám.

Zpět

Fotogalerie: Koloběžka K Bike K5 Kid Spider-boy, made for Pepino

/album/fotogalerie-kolobezka-k-bike-k5-kid-spider-boy-made-for-pepino/dscn0813-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-k-bike-k5-kid-spider-boy-made-for-pepino/ibra-0314-spider-boy-net-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-k-bike-k5-kid-spider-boy-made-for-pepino/ibra-0320-spider-boy-net-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-k-bike-k5-kid-spider-boy-made-for-pepino/ibra-0321-spider-boy-net-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-k-bike-k5-kid-spider-boy-made-for-pepino/ibra-0312-spider-boy-net-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-k-bike-k5-kid-spider-boy-made-for-pepino/ibra-0327-spider-boy-net-jpg1/