Koloběžka Kostka Rebel "Kid"

29.12.2012 10:50

Sehnat kvalitní koloběžku pro děti ve věku 6 – 12 let je problém. Jaké jsou možnosti?

1. Méně kvalitní noname stroje vyrobené v Asii
2. Skládací hliníkové koloběžky (např. MICRO)
3. Kostka Kid Maxi a Mini nebo Mibo Basic
4. Domácí překopávky (např. K Bike Green Edition)

Co by měla koloběžka pro děti splňovat, aby byla více hračkou než mučícím nástrojem?

1. Nízká váha koloběžky (do 6 kg)
2. Optimální světlost nášlapu (od 4 do 6 cm)
3. Lehce ovladatelné brzdy
4. Krátký představec a úzká řídítka

Když jsme naskladnili nový model Kostka Rebel, první co nás napadlo, byla možnost poskládat koloběžku pro děti školou povinné. Kostka Rebel je totiž nejlehčí klasickou koloběžkou (5,4 kg) s optimální světlostí (cca 5 cm).  Mezi plusy řadíme i 65 mm široké náboje od české firmy REMERX. Těmito náboji budou mj.  vybaveny i závodní koloběžky pro akci KICK FRANCE.

Aby koloběžka Rebel splňovala „dětské“ požadavky, stačilo jen:

1. vyměnit originál řídítka za dětské vlaštovky (480 mm);
2. zkrátit bovdeny a brzdová lanka;
3. upravit tah brzd.

Samotný Rebel stojí 8490,- Kč. Za tuto cenu máte nádherný, kvalitní stroj, který s dítětem poroste. Za stejné peníze však seženete 2 K Biky, které se na „překopávku“ hodí stejně.

PS: Uveřejněné fotografie byly pořízeny velmi narychlo. Koloběžka Kostka Rebel „Kid“ se k našemu překvapení stala jedním z vánočních dárků.

Foto: Ilona Nistlerová

Zpět

Fotogalerie: Koloběžka Kostka Rebel "Kid"

/album/fotogalerie-kolobezka-kostka-rebel-kid/kolobezka-kostka-rebel-kid-9-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-kostka-rebel-kid/kolobezka-kostka-rebel-kid-1-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-kostka-rebel-kid/kolobezka-kostka-rebel-kid-2-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-kostka-rebel-kid/kolobezka-kostka-rebel-kid-4-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-kostka-rebel-kid/kolobezka-kostka-rebel-kid-5-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-kostka-rebel-kid/kolobezka-kostka-rebel-kid-6-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-kostka-rebel-kid/kolobezka-kostka-rebel-kid-7-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-kostka-rebel-kid/kolobezka-kostka-rebel-kid-8-jpg1/