Koloběžka MIBO Geroy v retro kabátě

21.04.2013 08:48

Na FB profilu rožnovského Miba už nějaký čas visí fotky koloběžky MIBO Geroy, která je oblečena do retro stylu. Při naší poslední návštěvě Rožnova jsme měli možnost si tuto koloběžku osobně osahat. Přetočená chromovaná řídítka a proutěný košík jsou prvky, které koloběžce dávají prvorepublikový výraz.

Další, co nás na koloběžce zaujalo, byla povrchová úprava. Koloběžka vypadá, jako byste ji nechali dva roky venku na dešti a pak přelakovali. Přelakovaný, zkorodovaný povrch vypadá více než zajímavě.

Aby však byl retro styl dotažen k maximální dokonalosti, stálo by za úvahu zkusit na koloběžku sehnat i „retro“ doplňky (např. brzdové páky Shimano bijí na této koloběžce do očí). Jinak koloběžka vypadá opravdu úžasně a pánové z Melody Makers, pro které byla koloběžka vyrobena, se mají opravdu na co těšit.

Zpět

Fotogalerie: Koloběžka MIBO Geroy v retro kabátě

/album/fotogalerie-kolobezka-mibo-geroy-v-retro-kabate/kolobezka-mibo-geroy-retro-02-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-mibo-geroy-v-retro-kabate/kolobezka-mibo-geroy-retro-05-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-mibo-geroy-v-retro-kabate/kolobezka-mibo-geroy-retro-03-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-mibo-geroy-v-retro-kabate/kolobezka-mibo-geroy-retro-06-jpg1/ /album/fotogalerie-kolobezka-mibo-geroy-v-retro-kabate/kolobezka-mibo-geroy-retro-01-jpg1/