Koloběžkové akce tohoto týdne (20.5.-26.5.2013)

20.05.2013 08:06

Milí koloběžkáři a kamarádi.

Na tento týden jsou pro vás připraveny tyto akce:

I. ročník Tour de Koloběžka – Koloběžky všech koutů spojte se! - 24. 5. 2013, Ostrava

V pořadí už letos druhý přejezd České republiky, tentokrát se startem v Ostravě a cílem v Plzni. Extrémně dlouhá a náročná akce má podle pořadatelů délku 550 km. Oproti předchozímu non-stop přejezdu se však jede na pohodu (opět info pořadatelů). Akce se koná za plného silničního provozu. Trasa je vedená po vedlejších silnicích s mírným provozem a cyklostezkách. Každý účastník jede na vlastní náklady a nebezpečí. Akce je pořádána za podpory fa KOSTKA. Další informace o akcích Libora Kmenta naleznete zde.

Kostka Cup v rámci cyklomarathontour "Okolo Olomouce" - 25. 5. 2013, Olomouc-Dolany

Další ze závodů cyklomarathontour do jehož programu bylo zařazeno i pár koloběžkových závodů. Jak už název napovídá, akce je pořádána nedaleko Olomouce. Tratě závodu vedou z 75% po lesních cestách, 15% po asfaltu a 10% ve volném terénu. Propozice a další informace naleznete zde.

Plzeňská stopovačka - 25. 5. 2013, Plzeň

Akce pořádaná pod hlavičku seriálu "Bez Pedálů", která bude probíhat na území města Plzně. Známé bude pouze místo startu, cíl a místa, které mají závodníci za úkol navštívit. Jako v každém závodě seriálu BP nepůjde jen o závodění, ale především o zážitky. Že budou stát, za to vám můžeme slíbit už nyní. Akce bude doplněna předváděčkou lehokol české firmy AZUB. Více informací naleznete zde.

Přehled akcí na následující týdny, včetně odkazů na webové stánky najdete tady.

PS: Minulý týden se uskutečnila legendární 24hodinovka „LeStromovka“ Krátký report z tohoto kulturního zážitku naleznete zde.
 

Zpět