Koloběžkové akce tohoto týdne (22.-28.4.2013)

22.04.2013 20:01

Milí koloběžkáři a kamarádi.

Přinášíme přehled koloběžkových akcí tohoto týdne.Na své si přijdou jak hobíci, tak „extrémisti“.

TEMPISH - noční vyjížďka Olomoucí (26. 4. 2013, Olomouc)

TEMPISH Night Skate je organizovaná skupinová vyjížďka večerní Olomoucí nejen na kolečkových bruslích, ale i koloběžek. Peloton bude městem provázet ozvučená auta HITRÁDIA ORION. Celá vyjížďka bude kvůli větší bezpečnosti probíhat za doprovodu městské policie Olomouc. Kdyby NÁHODOU (zcela vyjímečně) došlo k nějakému zranění, tak jsou během celé vyjížďky přítomní pracovníci červeného kříže, kteří v těchto případech dokáží poskytnout první pomoc a ošetřit povrchová zranění. Čeká Vás spousta zábavy, skvělé hudby a pohody v místech, kde si běžně nezabruslíte. Bližší informace o akci naleznete zde.

Velký koloběžkový Yedoo závod (27. 4. 2013, Praha)

2. Velký koloběžkový Yedoo závod se Čtyřlístkem se uskuteční v rámci projektu „Divadlo v parku“ což je celodenní open air akce plné zábavy a zážitků pro děti, jejich rodiče i prarodiče. Koloběžkový závod je rozdělen do věkových kategorií 2 – 99 let závodit může opravdu KAŽDÝ. Všechna startovní čísla jsou slosovatelná – losují se odrážedla a koloběžky!

Kdy: 27.04.2013, 11:00 - 18:00
Kde: Park Stromovka - Šlechtova restaurace, P7

Bližší informace o akci naleznete zde.

Nonstop přejezd ČR z Hodonína do Aše (28. 4. 2013, Hodonín)

Na tuhle akci se chystá Václav Jun spolu s ultramaratoncem Milošem Škorpilem, který tuto trasu přeběhl po svých nonstop za 72 hodin. Na koloběžce by to nemělo trvat déle, než víkend. Startuje se v neděli z Hodonína spolu s doprovodným vozidlem firmy KOSTKA-kolobka a do Aše by borci měli po cca 500 km dojet v úterý. Doprovod dalších nadšených koloběžkářů je vítaná. Bližší informace o akci naleznete zde.

Přehled dalších akcí, včetně odkazů na webové stánky najdete tady.

Pokud jste se rozhodli se některé z akcí zúčastnit, přejeme příjemnou zábavu.
IaP

Zpět