Na sraz na Broďák, do Lipníku na Rollo ligu nebo mushing na Louce (nebo v Louce?)

19.09.2014 08:38

Loňský nultý ročník srazu koloběžkářů se osvědčil, tak proč nezaložit tradici? O víkendu 20., 21. září 2014 se v kempu Brodský u Červeného Kostelce uskuteční 1. sraz koloběžkářů. Koho budou svědit podrážky, může dorazit už v pátek a přes noc se připravit na den plný akcí, soutěží a zábavy.

Podrobné informace najdete tady.

O víkendu si můžete zajet taky do Lipníka nad Bečvou, kde se jedou poslední závody české Rollo ligy. Na programu je sprint, štafety a dlouhý závod. Na rozdíl od minulých sezon se o titulech v kategorii mužů a týmů rozhodne teprve v posledním závodě mezi Tomášem Pelcem a Markem Kadlecem a týmy Ultimy a PSP KK Plzeň.

Podrobné informace najdete tu.

Pokud jste zapálení do musherství, zajeďte si do obce Louka v okresu Blansko, kde je vypsan i závod pro kategorii psí spřežení s koloběžkou.

Podrobné informace najdete zde.

A na závěr něco málo z jiného soudku. Dnes je to přesně 330 let, kdy Jan Kryštof z Tallenbergu vysvětil pramen Labe a prý tam měl s sebou i velblouda. Místo velblouda zkuste vzít koloběžku a staňte se zítra součástí akce, která se pravděpodobně v nejbližších desetiletích neuskuteční.

Podrobné informace najdete hier.

Zpět