Predátory už nehledejte …

19.08.2015 20:11

… nahradili je "žraločí čelisti" neboli modely Maui Jaws. I když je model Jaws pravděpodobným nástupcem oblíbeného Predátora, jsou "čelisti" vzhledově i parametrově velmi podobné řadě Shredder. Mimo konstrukci řídítek a barevného provedení se včetně ceny jedná o identické stroje. Je tedy otázkou zda časem nezanikne i modelová řada Shredder a střední kategorii koloběžek Maui and Sons zastane řada Agro Shark, vylepšené modely základní řady Twister.

Takřka identické koloběžky Maui Shredder a Maui Jaws.

Maui si tak zachová stupňovitost svých modelových řad od jednoduchého, pro úplné začátečníky určeného Twisteru, přes vylepšené  Agrro až po řadu Shredder, resp. Jaws.

Rozdíly mezi "střední třídou" koloběžek Maui a tou základní jsou na první pohled patrné již u přední části koloběžky. Hliníkové středy koleček, integrovaná headtube (to je ta část, ve které běhají ložiska hlavového složení) a laserem vypálené žraločí zuby v části, která spojuje desku se zmíněnou headtube. Řada Twister je opravdovým základem, na kterém se začínající jezdci učí udržet rovnováhu, rozhodně to však nejsou koloběžky, které by vydrželi řádění ve skateparku.

 

 

Zpět