Převážíte dítě na koloběžce? Koloběžka Crussis Urban s vychytávkou od OXELA druhý díl plus vychytávka navíc.

30.04.2018 19:20

Pro převoz dítěte na koloběžce jsme loni doporučovali koloběžku Crussis Active. Má odnímatelnou podlahu, pod kterou se dá vložit stupátko vyráběné pro koloběžky OXELO. Stupátko stačí ve dvou místech provrtat a následně sešroubovat s podlahou koloběžky. Koloběžka Crussis Activ je pro tuto drobnou úpravu vhodná i z jiných důvodů, než je odnímatelné stupátko. Má BMX řídítka umožňující díky hrazdě pohodlné držení pro malého pasažéra. Model Activ je navíc tak akorát dlouhý. Oproti velké 26“ koloběžce nemusí být dítě napnuté přes dlouhý rám velkých 26“ koloběžek. Pokud však doma garážujete koloběžku Crussis Urban, stačí pod stávající představec umístit druhý představec směřující směrem k jezdci. Do představce pak vložít zkrácená dětská řídítka. Ale než to všechno popisovat, podívejte se raději na obrázky ve fotogalerii.

 

Zpět

Fotogalerie: Převážíte dítě na koloběžce? Koloběžka Crussis Urban s vychytávkou od OXELA druhý díl plus vychytávka navíc.

/album/fotogalerie-prevazite-dite-na-kolobezce-kolobezka-crussis-s-vychytavkou-od-oxela-druhy-dil-plus-vychytavka-navic/dscn9063-jpg/ /album/fotogalerie-prevazite-dite-na-kolobezce-kolobezka-crussis-s-vychytavkou-od-oxela-druhy-dil-plus-vychytavka-navic/dscn9057-jpg/ /album/fotogalerie-prevazite-dite-na-kolobezce-kolobezka-crussis-s-vychytavkou-od-oxela-druhy-dil-plus-vychytavka-navic/dscn9066-jpg/ /album/fotogalerie-prevazite-dite-na-kolobezce-kolobezka-crussis-s-vychytavkou-od-oxela-druhy-dil-plus-vychytavka-navic/dscn9071-jpg/ /album/fotogalerie-prevazite-dite-na-kolobezce-kolobezka-crussis-s-vychytavkou-od-oxela-druhy-dil-plus-vychytavka-navic/dscn9072-1-jpg/ /album/fotogalerie-prevazite-dite-na-kolobezce-kolobezka-crussis-s-vychytavkou-od-oxela-druhy-dil-plus-vychytavka-navic/dscn9072-jpg/