Světlo pro Friend

06.01.2020 17:17

Koloběžka Friend je stylovka. Stylovkou by měla být i světla na tuto koloběžku. Ujíždíme tak trochu na retro, proto našim doporučením pro přední osvětlení je retro lampa od TWN. Je cenově dostupná a pokud nemáte strach z barev, můžete mít mimo černou a Cr klasiku světlo v zelené, hnědé, červené nebo v bílé barvě. Světlo se montuje na hlavové složení koloběžky. Napájení je zajištěno 3x AAA bateriemi, které jsou součástí balení. Hodnotu svítivosti výrobce neuvádí, z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že pro běžný provoz je poskytnuté světlo dosptačující. Cena za toto světlo vč. držáku je 220,- Kč. 

Osvětlení koloběžky v její zadní části většinou řešíme pomocí silikonových blikaček (nejoblíbenější Infini Wukong 2 LED). Zadní blikačky připevňujeme buď na zadní vidlici nebo na zadní náboj. Dvoudiodovka je od Infini funguje na zadním náboji bez větších problémů, je dostatečně viditelná a na koloběžce nenápadná. Cena za tuto silikonovou opičku je 190,- Kč.

Druhým našim typem na osvětlení zadní části koloběžky je bateriové světlo Spanninga Nr. 9. Zadní diodové světlo Spanninga Nr.9 vás zaujme jedinečným kapkovitým "retro" designem tvořeným plastovým tělem s jedinečnou imitací chromu. Užitečná vychytávka - ukazatel kvality baterií. Toto světlo se montuje na zadní blatník koloběžky, uchycení pomocí jednoho šroubku a matičky M5. Cena tohoto světla je 362,- Kč.

Naší koloběžku Friend je možné osadit různými světly, světýlky a blikačkami. My jsme pro vás však vybrali ty, o kterých si myslíme, že koloběžce Friend nejvíce sluší.

 

Zpět

Fotogalerie: Světlo pro Friend

/album/fotogalerie-svetlo-pro-friend/dscn6661-jpg/ /album/fotogalerie-svetlo-pro-friend/dscn9930-jpg/ /album/fotogalerie-svetlo-pro-friend/dscn6953-jpg/ /album/fotogalerie-svetlo-pro-friend/dscn9907-kopie-jpg/ /album/fotogalerie-svetlo-pro-friend/dsc2872-ibra-net-jpg/ /album/fotogalerie-svetlo-pro-friend/dsc-0084-jpg/ /album/fotogalerie-svetlo-pro-friend/dsc-0136-jpg1/