Vyhodnocení ankety „Na věku nezáleží“ aneb kolik je Vám let a jezdíte na koloběžce?

16.04.2012 19:48

Po více jak dvou měsících a přesně 100 hlasujících uzavíráme anketu „mládí/stáří“ koloběžkové populace. Anketa měla ukázat, jaká věková kategorie je koloběžkám nejbližší. Protože v anketě hlasovalo přesně 100 lidí, odpovídá počet procent, počtu hlasujících (jak jednoduché). Výsledek ankety je následující:

Mile nás překvapilo jednoznačné vítězství věkové kategorie 31 – 40, kategorie (kam zatím spadáme i my), u které bychom počítali více zaměření na jiný než koloběžkový sport. Zároveň nás mile překvapil i jeden hlasující v kategorii nad 80 let, tedy pokud to nebyl „náhodný“ překlik některého z mladších hlasujících. Pokud ne, prosíme tohoto hlasujícího o zaslání fotografie s koloběžkou, kterou bychom (samozřejmě s jeho souhlasem) na našem webu zveřejnili.

Všem hlasujícím moc děkujeme.

Anketa na měsíc duben se bude týkat koloběžek zn. MIBO. Příchodem nových „obloukových“ rámů jsme zaznamenali jak nadšené, tak méně nadšené ohlasy. Podle některých se rožnovští odklánějí od svého osobitého designu, podle kterého bylo možné MIBO koloběžku poznat i po slepu. Další vítají tuto změnu s tím, že koloběžky MIBO získali vzhled, kvůli kterému by si koloběžku pořídili, aniž by dál přihlíželi k výborným jízdním vlastnostem, pro koloběžky MIBO tolik známé.

Dáváme tedy všem návštěvníkům našeho webu možnost hlasovat, zda změnu designu koloběžek MIBO vítají nebo zda si myslí, že je to ze strany rožnovských ztráta jejich typického znaku.

Děkujeme za hlasy.

Zpět