Zadní plechové blatníky na koloběžky K Bike

13.05.2020 19:44

U koloběžek K Bike jsme přemýšleli, jakým způsobem nahradit původní, dnes již těžko sehnatelné zadní plechové blatníky zakrývající 12“ kolo všech tří modelů K5, K6 a K7. Do nedávna jsme vystačili repasí starších kousků nebo jsme blatníky vyřezávali z HDPE plastu. Ani jedna z variant však neměla šanci nahradit původní plecháče. Poohlédli jsme se proto po blatnících, které se na koloběžky se zadním 12“ kolem už vyrábějí. Volba nakonec padla na plechový blatník koloběžky Kickbike Freeride se dvěma vzpěrami a zadní odrazkou, která se dá jednoduše vyměnit za zadní světlo. Našim jediným přínosem pak bylo jen vytvoření „elkového“ držáku pro přichycení vzpěr k zadní vidlici K Biku. Jak plecháče z Freerideru „sedí“ na K Biku můžete vidět v přiložené fotogalerii.

Cena: 450,- Kč, (bez chrániče paty)

PS: Poděkování Václavovi Liškovi z Ultima Trading, s.r.o. (nebo taky výhradní dovozce koloběžek Kickbike), přes kterého se nám několik zadních 12“ blatníků podařilo naskladnit.
 

Zpět

Fotogalerie: Zadní plechové blatníky na koloběžky K Bike

/album/fotogalerie-zadni-plechove-blatniky-na-kolobezky-k-bike/dsc-0857-jpg/ /album/fotogalerie-zadni-plechove-blatniky-na-kolobezky-k-bike/dsc-0858-jpg/ /album/fotogalerie-zadni-plechove-blatniky-na-kolobezky-k-bike/dsc-0862-jpg/ /album/fotogalerie-zadni-plechove-blatniky-na-kolobezky-k-bike/dsc-0870-jpg/ /album/fotogalerie-zadni-plechove-blatniky-na-kolobezky-k-bike/dsc-0895-jpg/ /album/fotogalerie-zadni-plechove-blatniky-na-kolobezky-k-bike/dsc-0911-jpg/